Uit Beeld is wederom uit.

Home » Nieuws » Uit Beeld is wederom uit.

Het boek “Uit Beeld” is opnieuw afgedrukt. Wees er snel bij om te bestellen want op = op.

“Uit beeld” is een rijk geïllustreerd boek dat 240 pagina’s beslaat. Het is een boek waarin verhalen van Jan T. Bremer die in de afgelopen jaren in de Helderse Courant verschenen, zijn gebundeld. De zevenentachtig  korte nostalgische verhalen zijn prachtig geïllustreerd met vele historische foto’s aangevuld met actuele beelden van de Fotowerkgroep Den Helder. Het boek toont Helders erfgoed dat in de naoorlogse periode, met name tijdens de wederopbouw, verdween. In deze uitgave van de Helderse Historische Vereniging (HHV) wordt vooral door middel van foto’s een beeld geven van het mooie historische Den Helder maar laat ook zien hoe mooi Den Helder nu weer is.