Korte films uit het archief HHV – Lezing (inmiddels verlopen).

Home » Nieuws » Korte films uit het archief HHV – Lezing (inmiddels verlopen).

Korte films uit het archief HHV

Woensdag 14 november 2018          19:30 uur
Dinsdag 27 november 2018              14:00 uur

De Helderse Historische Vereniging (HHV) besteedt bij de filmpresentatie van dit najaar aandacht aan enkele Helderse buurten. Filmfragmenten uit verschillende tijdsperioden in kleur en zwart-wit passeren de revue. Hierbij zijn onder meer het Centrum, de Visbuurt en Nieuw Den Helder te zien. Ook is er een kort overzicht van sportbeelden uit de tachtiger- en negentiger jaren.

Over de spreker. Jan de Vrij en Bert Weerstand, de samenstellers van dit programma, zijn beiden in Den Helder geboren en opgegroeid. Zij nemen u als videowerkgroep van de HHV mee op een reis door enkele Helderse buurten van weleer…

Korte-films-uit-archief-HHV-Groot.jpg