HERHALING lezing Den Helder in oorlogstijd

Home » Nieuws » HERHALING lezing Den Helder in oorlogstijd

Als gevolg van twee eerder uitverkochte lezingen over Den Helder in oorlogstijd door Jan van Tongeren, wordt deze lezing eenmalig herhaald op donderdag 30 mei om 14:00 uur in zaal 7 van de Kopgroep Bibliotheek Den Helder!
De Powerpoint presentatie met geluid en filmbeelden gaat over de mobilisatie in 1939, de Duitse bezetting en de bevrijding. Den Helder was de meest gebombardeerde stad van Nederland met meer dan 160 luchtaanvallen waarvan 117 bombardementen.
Jan van Tongeren geeft de lezing namens de Helderse Historische Vereniging. Hij is bekend als deskundige van en auteur over forten en bunkers in stad en regio, en heeft grote interesse ontwikkeld voor de geschiedenis van de stad, beschreven in jaartallen.

Voor deelname en kaartjes meld u zich aan bij de Bibliotheek: Link naar Bibliotheek