Foto-expositie “Den Helder in oorlogstijd”. Maandag 1 mei 2023 t/m zaterdag 27 mei 2023. School-7.

Home » Nieuws » Foto-expositie “Den Helder in oorlogstijd”. Maandag 1 mei 2023 t/m zaterdag 27 mei 2023. School-7.

De expositie is te zien in School 7 en wordt verzorgd door de Helderse Historische Vereniging met uniek fotomateriaal uit de Tweede Wereldoorlog. Het geeft een mooi beeld hoe mensen in Den Helder leefden in de oorlog hoe ze de bevrijding van de stad hebben meegemaakt. Den Helder is ruim 160 keer gebombardeerd. Het luchtalarm heeft meer dan 500 keer geklonken. De stad is zwaar beschadigd uit de oorlog gekomen. Daarna volgde de wederopbouw.
De expositie is te zien tijdens openingstijden van School 7 in de maand mei 2023. Plaats: School 7, Keizersgracht 94 Den Helder

Zie ook link.