Den Helder in Vogelvlucht (inmiddels verlopen).

Home » Nieuws » Den Helder in Vogelvlucht (inmiddels verlopen).

Lezing door de HHV; “Den Helder in vogelvlucht”

Kijk en luister, herrie van meeuwen boven je hoofd. Zij beheersen de lucht boven de stad en het Marsdiep. Zij weten al snel waar wat eten te halen valt op de grond. Als wij willen zien wat de meeuwen zien moeten we met een ballon of vliegtuig omhoog of vanaf een toren de stad bezien. Dat doen we dus. Niet alleen de stad maar ook het buitengebied, de polder Koegras, waar we ook deel van uitmaken.  Bekijk de stad en uw buurt vanuit de lucht vanaf

1900 tot heden. De beelden worden toegelicht door Ab van de Walle van de Helderse Historische Vereniging.

Woensdag 10 april 19:30 uur en

Dinsdag 23 april 14:00 uur

Locatie: Kopgroepbibliotheek Den Helder / zaal 7