Boeken- en fotoverkoop Zaterdag 4-maart-2023, vanaf 10.00 uur tot 16.00 uur in School 7 aan de Weststraat (bibliotheek)

Home » Nieuws » Boeken- en fotoverkoop Zaterdag 4-maart-2023, vanaf 10.00 uur tot 16.00 uur in School 7 aan de Weststraat (bibliotheek)

 

Boeken- en fotoverkoop

Zaterdag 4 maart organiseert de Helderse Historische Vereniging weer een voorjaars boekenmarkt in de bibliotheek school 7 aan de Weststraat. Dit is op de begane grond in de leslokalen 1 en 2. We zij open van 10:00 tot 16:00 uur.

Het gaat merendeels om helderse boeken van schrijvers als Jan Bremer, Rens Schendelaar en anderen. Er zijn honderden boeken van begin vorige eeuw tot enige jaren terug.

Door ruimtegebrek gaan ook honderden foto’s in de verkoop. Deze foto’s zijn aangebracht op hout, kunststof of metaal. De grootte van de foto’s is variabel en loopt van formaat ansichtkaart tot ca. 1 meter. Het zijn zwart/wit en kleurenfoto’s van alle stadsdelen, Huisduinen en Julianadorp. Ook zijn er luchtfoto’s van diverse gebieden in en buiten de stad te koop.

Betaling kan contant en met de pinpas.