Architect wil vooroorlogs Den Helder zichtbaar maken in huidig straatbeeld

Home » Nieuws » Architect wil vooroorlogs Den Helder zichtbaar maken in huidig straatbeeld

DEN HELDER – “Breng Oud Den Helder weer terug in het straatbeeld.” Het is een vurige wens van Duco Kapitein uit Den Helder. De architect wil met perken en klinkers de verdwenen straten en panden laten herleven. “Ik snapte als kind al niet waarom Oud-Den Helder er zo nieuw uitzag.”
“Voor een goed begrip van je stad moet je de geschiedenis kennen. Dat is voor Den Helder interessant, want bijna alles is vernietigd,” vertelt de Helderse architect Duco Kapitein aan NH Nieuws. Hij wil bij wijze van spreken de plattegrond van de vooroorlogse wijk Oud Den Helder over de huidige leggen. Kapitein plaatste zijn idee op Facebook, en dat leverde vanuit de wijk zelf tientallen postieve reacties op.

Ga naar de volgende Link

Doorzichtig.png